whatsapp

Hakkımızda

 

2010 yılında Karayıldız inşaat adı ile  taahhüt ve inşaat işlerine başlamış olan Karayıldız inşaat,  Üstlendikleri işlerin başarıyla tamamlanması,yeni işlerin alınması, zamanla taahhütlerindeki işlerin büyümesini ile gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Yeterli makine, araç ve gereç , teknik ve profesyonel iş gücü kadrosu ile bugün gelinen noktada sektörünün iddialı firmalarından biri olma gururuna sahiptir.

Teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla sinop’ta kurulmuş olan karayıldız İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Karayıldız ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim tekniklerini kullanmış, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı ve teslim etmeyi temel politikası olarak benimsemiştir.

Karayıldız inşaat bir KAR GRUP firmasıdır


Tasarım Dizayn www.markadizayn.net 0 532 714 09 24